28 kwietnia AD 2024 V Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek o 19:00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu rozpocznie się Jerycho – całodobowa modlitwa różańcowa – serdecznie zapraszamy.
  2. Od środy 1 maja Nabożeństwa Majowe o 17:45    (od poniedziałku do soboty). Po Mszy św. wieczornej zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  3. W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Eucharystię o  7:00, 8:30, 10:00, 18:00. Spowiedź od 17:00.
  4. W sobotę o 8:00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP i nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
  5. Już dziś zapraszamy na Wielką Szczecińską Majówkę – festyn przy naszym kościele, który obędzie się 25 maja od 11:00. Będą występy zespołów muzycznych, Teatr Gwitajcie, dmuchany zamek
    dla dzieci, wóz strażacki, ambulans, policyjne motory i pies, konkursy i zabawy, strzelnica i wystawa obrazów, punkty gastronomiczne z kiełbaską, kaszanką i grochówką oraz coś słodkiego i wiele innych atrakcji. Chętnych do pomocy oraz sponsorów prosimy o zgłaszanie sięcdo ks. Krzysztofa.
  6. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie naszej parafii oraz na termomodernizację naszego kościoła.

7. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i wstawiennictwa świętych patronów.  Niech Maryja wyprasza nam potrzebne łaski, a Bóg niech nam błogosławi