Niedziela: 10 października AD 2021 Dzień Papieski

1. Zapraszamy na modlitwę różańcową od poniedziałku do soboty o 17.30.
    Dzieci we wtorek i czwartek o 17.00.
  2. Katechezy neokatechumenalne są głoszone w poniedziałek i piątek o 18.45 – serdecznie zapraszamy!
  3. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i procesję fatimską.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 7 do 14 listopada br. (zapisy do 15 października) Program jest umieszczony na stronie internetowej parafii
    i wyłożone na stoliku pod chórem obok tygodnika Niedziela, który serdecznie polecamy.
  5. Dzieci I – Komunijne dziś na Mszy św. o 13.00 otrzymają poświęcone różańce.
  6. W zakrystii przyjmujemy intencje do Mszy św. zbiorowej za zmarłych, która będzie odprawiona 1 listopada o 18.00 oraz 2 listopada o 16.30 i 18.00, i do końca listopada o 18.00. Kartki na Wypominki będzie można pobrać w przyszłą niedzielę.
  7. Dziś przypada Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się! Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży z mniej zamożnych rodzin w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika św. Jana Pawła II, a ministranci sprzedają papieskie kremówki.
  8. Dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie parafii i realizowane inwestycje.
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych i wstawiennictwa świętych patronów. Dobrego tygodnia – Szczęść Boże!