25 lutego AD 2023 II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o 17:00 dla dzieci, o 18:30 dla dorosłych i młodzieży. Gorzkie Żale w niedzielę o 17:30. Rekolekcje wielkopostne będą od 17 do 20 marca.
 2. W czwartek 29.02 o godz. 19:00 rozpocznie się Jerycho – całodobowa modlitwa różańcowa – o dobrowolnej godzinie można włączyć się do modlitwy w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.
 3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 17:00. W sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o 8:00, po Eucharystii nabożeństwo I – sobót miesiąca.
 4. Od przyszłej niedzieli Caritas będzie rozprowadzał: palmy, świece i baranki wielkanocne oraz kartki świąteczne.
 5. Do skarbony na środku kościoła można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na lichtarze – świeczniki, które są używane w czasie liturgii.
 6. Dziś przypada Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.
  Za tydzień będziemy mogli wesprzeć ofiarą do puszek działalność polskich misjonarzy.
 7. Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Rzymu: włoskie wakacje z wypoczynkiem nad morzem od 1 do 12 lipca. Promocyjna cena do 3 marca. Program jest na stoliku pod chórem i na stronie internetowej parafii.
 8. Dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie parafii. W Zeszłą niedzielę na pomoc Ukrainie zabraliśmy 3370 zł – serdecznie dziękujemy.
 9. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia z indywidualnym błogosławieństwem.
 10. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i opieki świętych patronów. Wszystkim na II tydzień Wielkiego Postu  niech Bóg błogosławi.