22 maja AD 2022

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17:50.
  2. Próby i spowiedź dla dzieci przed I Komunią św. wg ustalonego planu.
    Rocznica dla dzieci komunijnych z ubiegłego roku przyszłą niedzielę o godz. 13:00. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę od godz. 17:00.
  3. W czwartek 26 maja w Dzień Matki, będziemy się modlić za nasze Mamy, prosząc o Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.

1. Polecamy tygodnik Niedziela w którym jest artykuł o pomocy udzielonej przez naszą parafię Ukrainie: Akcja Swietłany.

1. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. schola zaprasza na Wieczór Pieśni Maryjnych.

1. Dziękujemy za składane ofiary na utrzymanie parafii, za modlitwę i wszystkie gesty życzliwości.
  2. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.