ogłoszenia – 20 września 2020 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września AD 2020

1. We wtorek o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie uczestników pielgrzymki
    do Ziemi Świętej
    ( 17-24.10.2020). Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę
    do Rzymu:
    19-26 października br. Program jest wyłożony pod chórem i umieszczony na stronie internetowej parafii – zapisy do 1 października.
  2. W środę Nowenna do M. Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  3. Wszystkich chętnych do śpiewania zapraszamy na próby Scholi Młodych we wtorki
    o 18.45, dla dzieci w soboty o 10.00.
  4. Rodziców dzieci I – komunijnych zapraszamy na spotkanie 1.października
    o godz. 18.30 w kościele. Msza św. dla tych dzieci jest w każdą niedzielę o godz. 13.00
  5. Dziękujemy za życzliwość oraz ofiary składane na potrzeby parafii. Cegiełki na ołtarz Jezusa Miłosiernego można nabywać w zakrystii.
  6. Dziś przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na utrzymanie Bazyliki Grobu Świętego w Jerozolimie: Świętopiętrze.
    Za tydzień będziemy mogli wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  7. Zachęcamy do nabywania kalendarzy z Trzęsacza na rok 2021, aby wspomóc
    Norberta, który przeprowadza remont zabytkowych organów.
  8. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo Uwielbienia.

Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych,

a nam wszystkim niech Bóg błogosławi na nowy tydzień naszego życia.