Chorwacja: 17-27 sierpnia 2020, zapisy tylko na listę rezerwową!

Czytaj dalej


Kolęda 2020 – cz. 3

Kolęda 2019/2020 (cz. 3)

 

13 stycznia, poniedziałek (od 16:00)

Szafera 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150

 

14 stycznia, wtorek (od 16:00)

152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188

 

15 stycznia, środa (od 16:00)

Szafera 190, 192, 194, 196

Zawadzkiego 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176

 

16 stycznia, czwartek (od 16:00)

Zawadzkiego 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152

 

17 stycznia, piątek (od 16:00)

Zawadzkiego 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102

 

18 stycznia, sobota (od 14:00)

Zawadzkiego 6, 8, 10, 56, 58, 60, 62, 64, 66

 

19 stycznia, niedziela (od 15:00)

Zawadzkiego 52

 

20 stycznia, poniedziałek (od 16:00)

Zawadzkiego 2, 4

Zawadzkiego 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135

 

21 stycznia, wtorek (od 16:00)

Zawadzkiego 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113

 

 

22 stycznia, środa (od 16:00)

Zawadzkiego 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 81, 83

 

23 stycznia, czwartek (od 16:00)

Zawadzkiego 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45

 

25 stycznia, sobota

uzupełnienia – chęć przyjęcia kolędy należy zgłosić w zakrystii.

 

Dzień wcześniej ministranci zapowiedzą wizytę duszpasterską.

 

 

 

 

 

 


Kolęda 2019/2020 – cz. 2

Kolęda 2019/2020 (cz. 2)

 

30 grudnia, poniedziałek (od 16:00)

Unii Lubelskiej

Osiedle Magnolia 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

 

2 stycznia, czwartek (od 16:00)

Klonowica 14-20

 

3 stycznia, piątek (od 16:00)

Klonowica 11a, 11b

Marlicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

 

4 stycznia, sobota (od 14:00)

Marlicza 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

Romera 113, 115, 117, 119

 

5 stycznia, niedziela (od 15:00)

Romera 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111

 

6 stycznia, poniedziałek (od 15:00)

Romera 63, 65, 67, 69

 

7 stycznia, wtorek (od 16:00)

Romera 19, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61

 

8 stycznia, środa (od 16:00)

Romera 12, 13, 15, 17

Szafera 12

 

9 stycznia, czwartek (od 16:00)

Szafera 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36

 

 

10 stycznia, piątek (od 16:00)

Szafera 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70

 

11 stycznia, sobota (od 14:00)

Szafera 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94

 

12 stycznia, niedziela (od 15:00)

Szafera 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128

 

Dzień wcześniej ministranci zapowiedzą wizytę duszpasterską.

Plan na kolejne dni kolędy zostanie przedstawiony w najbliższych dniach.


Kolęda 2019/2020 – cz. 1

Kolęda 2019/2020 (cz. 1)

 

27 grudnia, piątek (od 16:00)

Plac Norwida, Modrzewskiego, Ujejskiego

 

28 grudnia, sobota (od 14:00)

Orląt Lwowskich, Rzemieślnicza, Zakładowa, Sabały, Ostrawicka, Szenwalda, Akacjowa, Wojska Polskiego 170-198

 

29 grudnia, niedziela (od 15:00)

Janickiego 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28

 

Dzień wcześniej ministranci zapowiedzą wizytę duszpasterską.

Plan na kolejne dni kolędy zostanie przedstawiony w najbliższych dniach.


Pielgrzymka samolotowa: Moskwa – Sankt Petersburg 28.07 – 4.08. 2020

MOSKWA: Kreml, Plac Czerwony, Łubianka – katedra katolicka, Galeria Trietiakowska, Siergiejew Posad, Peresław Zaleski – Rostów,  Suzdal, Włodzimierz, S. PETERSBURG:Twierdza Pietropawłowska,  Bursztynowa Komnata – Ermitaż – kościół polski Czytaj dalej