16 czerwca AD 2024

1. Nabożeństwa Czerwcowe od poniedziałku do soboty o 17:45.
  2. Informujemy, że w czasie wakacji (24.06 – 31.08) Msze św. w tygodniu będą o 8:00 i 18:00w sobotę o 18:00 – z liturgią niedzielną, a w niedziele o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00.
    Osoby które zamówiły intencje w niedziele o 13:00 prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Biuro parafialne w czasie wakacji będzie nieczynne. Służymy pomocą w tygodniu po wieczornych Mszach św. lub telefonicznie.
  3. Katolicki tygodnik Niedziela jest na stoliku pod chórem (cena: 10 zł.), tym razem z fotorelacjami ks. Krzysztofa i ks. Kryspina z Wielkiej Ottonowej Szczecińskiej Majówki i Turnieju Szachowego Ministrantów.
  4. W roku 900-lecia misji św. Ottona z Bambergu, dziś po wieczornej Mszy św. parafialna
    Leśna Schola zaprasza na koncert
    , który jest podziękowaniem za złożone ofiary na nagłośnienie.
  5. Dziś zbieramy ofiary do puszek na świątynię Opatrzności Bożej jako wyraz polskiej solidarności i wdzięczności Bogu za otrzymane łaski.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia z indywidulanym błogosławieństwem.
  7. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie parafii
    oraz na termomodernizację naszego kościoła. W przyszłą niedzielę Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na organizację wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z mniej zamożnych rodzin.
  8. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i wstawiennictwa świętych patronów.