13 października AD 2024 Dzień Papieski

1. Różaniec dla dorosłych od poniedziałku do soboty o 17:30,
    dla dzieci we wtorek i czwartek o 17:00.
  2. Dziś obchodzimy 24 Dzień Papieski pod hasłem: EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA. Ofiarą do puszek można wesprzeć uzdolnioną młodzież z mniej zamożnych rodzin w ramach żywego pomnika św. Jana Pawła II: Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Przedłużając świętowanie Dnia Papieskiego lektorzy i ministranci w przyszłą niedzielę będą rozprowadzać PAPIESKIE KREMÓWKI. Cena 7 zł i więcej. Zebrane środki zasilą ministrancki budżet.
  4. Na stole pod chórem są wyłożone kartki na WYPOMINKI. Wypełnione z załączoną ofiarą prosimy składać do skarbony na środku kościoła. W zakrystii przyjmujemy intencje do Mszy świętych zbiorowych za zmarłych, które będą odprawione
    1 listopada o 18:00, 2 listopada o 16:30 i 18:00 i do końca listopada o 18:00.
  5. Katolicki tygodnik NIEDZIELA jest na stoliku pod chórem, cena: 10 zł.
  6. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie parafii.
  7. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na PROCESJĘ FATIMSKĄ.
  8. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych i skutecznego wstawiennictwa świętych patronów. Niech Bóg nam błogosławi na nowy tydzień życia.