17 września AD 2023

 1. Kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 zapraszamy w przyszłą niedzielę (24.09)
  na Mszę św. o 10:00 i spotkanie po Eucharystii.
 2. Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu jako ministranci.
  Zgłoszenia przyjmuje ks. Kryspin po Mszach św. w zakrystii.
 3. Wyjazd pielgrzymów do Częstochowy w czwartek (21.09) o godz. 5:00 rano. Spotkanie na parkingu przy kościele.
 4. Nasza parafialna LEŚNA SCHOLA zaprasza chętnych do śpiewania. Nabór odbędzie się w formie spotkania 19 września (wtorek) o godz. 18.30 oraz po Mszy św. wieczornej w niedziele 17 i 24 września. Szczegóły na wywieszonych plakatach – serdecznie zapraszamy.
 5. Dziś zbieramy ofiary do puszek na fundusz remontowo-budowlany. Zebrane środki będą przeznaczone na zabezpieczenie okien z lewej strony kościoła. Za tydzień będziemy mogli wesprzeć swoją ofiarą Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego – serdecznie prosimy
  o wsparcie tych akcji pomocowych.
 6. Dziękujemy za modlitwę, życzliwość i ofiary na utrzymanie naszej parafii,
  za złożone już ofiary na zabezpieczenie okien. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy wielu łask i wstawiennictwa świętych patronów. Nam wszystkim na nowy tydzień: Szczęść Boże.