Ogłoszenia duszpasterskie – 24 maja 2020 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Wniebowstąpienie Pańskie

24 maja 2020 r.

 

 

  1. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na śpiewany wieczór Maryjny.
  2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy o 17:45 na nabożeństwa majowe, które będziemy przeżywamy obrazie Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. W piątek o 19:00 w kaplicy adoracji rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do soboty do 19:00.
  4. Sobotnia Msza św. o godz. 18:00 jest odprawiana jako niedzielna.
  5. W najbliższą sobotę w Rzeszowie, dk. Tomasz Jordan, który w naszej parafii odbywał praktyki, przyjmie święcenia prezbiteratu. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  6. W kolejną niedzielę przeżywać będziemy Zesłanie Ducha Św. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na muzyczne uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  7. Kancelaria parafialna pozostaje nieczynna. W sprawach biurowych prosimy zgłaszać się po Mszach św. lub umawiać się telefonicznie.
  8. Nowe wytyczne na stan epidemii pozwalają, by we Mszach i nabożeństwach w naszym kościele mogło uczestniczyć do 150 osób.
  9. Przypominamy, że nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje także w kościele (wyjątkiem są dzieci do lat 4 i księża spełniający posługę).

 

Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary i całą życzliwość w tym niełatwym czasie. Niech Bóg będzie Waszą nagrodą i darzy łaskami. Najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa składamy solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia.