Serwus, szczęść Boże!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że QR kod zadział i że chcesz wkroczyć na przygodę, która może doprowadzić Cię do bierzmowania! I świetnie 🙂  Na tej stronie możesz sprawdzić wymagania na cały rok – tu też postaram się przypominać, co i kiedy. Możesz dodać stronę do ulubionych i tu zaglądać, albo zawsze sobie skanować kod, jak wolisz! Skoro bierzmowanie już za kilka miesięcy, to na ten rok zapraszam do uczestnictwa w następujących formach:

  • czwartkowe spotkania 2 razy w miesiącu (ale zawsze sprawdź w ogłoszeniach parafialnych!)
  • różaniec – (minimum) 4 razy w ogóle (ale! bądź za każdym razem na innej części – są cztery: bolesna, chwalebna, światła i radosna. A kiedy która? To już jakoś ogarniesz!)
  • wypominki – min. 1 raz; być może zrobimy je w ogóle wspólnie, dam znać.
  • roraty – min. 3 razy – roraty są mega, zobaczysz!
  • Droga Krzyżowa – min. 1 raz, może też uda nam się zrobić wspólną.

Bierzmowanie będzie 18 kwietnia.

A kolejne spotkanie 26 lutego – w srode!

ks. Wojtek

PS. Zostawiam piosenkę – może zagrzeje Cię do walki o wiarę!