Serwus, szczęść Boże!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że QR kod zadział i że chcesz wkroczyć na przygodę, która może doprowadzić Cię za jakiś czas do bierzmowania! Gratuluję! Na tej stronie możesz sprawdzić wymagania na cały rok – tu też postaram się przypominać, co i kiedy. Możesz dodać stronę do ulubionych i tu zaglądać, albo zawsze sobie skanować kod, jak wolisz! Do bierzmowania jeszcze trochę, ale spróbujemy się już trochę przygotować. Oto zaproszenia dla Ciebie na ten rok:

  • czwartkowe spotkania według potrzeb (ale zawsze sprawdź w ogłoszeniach parafialnych!)
  • różaniec – (minimum) 2 razy w ogóle
  • wypominki – min. 1 raz; być może zrobimy je w ogóle wspólnie, dam znać.
  • roraty – min. 1 raz – roraty są mega, zobaczysz!
  • a co jeszcze – zobaczymy, jak nam się będzie układała współpraca!

Kolejne spotkanie w grudniu!

ks. Wojtek

PS. Zostawiam piosenkę – na dobry początek!