Ogłoszenia duszpasterskie – 5 stycznia 2020 r.

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

5 stycznia 2020 r.

1. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Program na najbliższe dni wywieszony jest w gablocie i dostępny na naszej stronie internetowej.
  2. W czasie kolędy kancelaria parafialna jest czynna tylko w soboty w godzinach 10:00-11:00.
  3. W poniedziałek przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną także świętem Trzech Króli. Jest to święto nakazane, Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy wieczornej 6 stycznia zapraszamy na wspólne kolędowanie.
  4. Można składać intencję na Mszę zbiorową za zmarłych, która będzie odprawiona w najbliższy wtorek o 18:00.
  5. W środę po Mszy wieczornej spotkanie dla wszystkich członków Żywego Różańca. Zapraszamy także wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło.
  6. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.