Ogłoszenia duszpasterskie – 29 grudnia 2019 r.

Niedziela Świętej Rodziny

29 grudnia 2019 r.

1. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Program na najbliższe dni wywieszony jest w gablocie i dostępny na naszej stronie internetowej.
  2. W czasie kolędy kancelaria parafialna jest czynna tylko w soboty w godzinach 10:00-11:00.
  3. Dziś, w niedzielę, o 19:00 w kaplicy adoracji rozpocznie się kolejne Jerycho Różańcowe, które potrwa do poniedziałku do godz. 19:00. Zachęcamy do podjęcia choćby godziny różańcowego czuwania i wpisania się na listy w przedsionku kościoła.
  4. Także dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nasze muzyczne uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  5. W środę rozpoczynamy nowy rok kalendarzowy, a także przeżywamy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto nakazane, Msze św. odprawiane są tego dnia jak w każdą niedzielę.
  6. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej i adoracji w najbliższy piątek od 17:00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca przed południem odwiedzimy chorych Na nabożeństwo pierwszosobotnie zapraszamy o 17:25.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.