ogłoszenia duszpasterskie – 24 listopada 2019 r.

uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

24 listopada 2019 r.

1. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej od poniedziałku do soboty o 17:45 przy lapidarium do końca listopada.
  3. W poniedziałki i czwartki o 18:30 zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy neokatechumenalne.
  4. Nasz parafialny zespół Caritas rozprowadza Torby Miłosierdzia – można je pobrać z zakrystii. Wypełnione torby należy zwrócić do zakrystii, dary będą ofiarowane najbardziej potrzebującym.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 wyjątkowo w kolejny czwartek, 28 listopada, o 18:00.
  6. W piątek o 19:00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu
    rozpoczyna kolejne Jerycho Różańcowe, które potrwa do soboty do 19:00. Zachęcamy do podjęcia godziny czuwania i wpisania się na listę w przedsionku kościoła.
  7. Od I niedzieli adwentu będzie można nabyć sianko wigilijne z Pola Pasterzy w Betlejem, które przywiózł ks. Krzysztof. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie zimowego wyjazdu dzieci i ministrantów w góry.
  8. W kolejną niedzielę Caritas rozpocznie sprzedaż świec na stół wigilijny i kalendarzy adwentowych.
  9. Programy pielgrzymek znajdują się na stoliku pod chórem oraz są umieszczone na stronie internetowej parafii.
  10. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.