ogłoszenia – 17 listopada

1. Niedziela Zwykła

17 listopada 2019 r.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej od poniedziałku do soboty o 17:45 przy lapidarium przez cały listopad.
  2. W poniedziałki i czwartki o 18:30 zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy neokatechumenalne.
  3. Z okazji III Światowego Dnia Ubogich zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia. Wzorem lat ubiegłych nasz parafialny zespół Caritas rozprowadza Torby Miłosierdzia – można je pobrać z zakrystii. Wypełnione torby należy zwrócić do zakrystii, dary będą ofiarowane najbardziej potrzebującym.
  4. W najbliższy czwartek nasz ks. proboszcz obchodzi imieniny – szczególnie tego dnia pamiętajmy o nim w modlitwie.
  5. Kolejna niedziela to uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zarazem ostatnia niedziela miesiąca – zapraszamy na uwielbienie Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 wyjątkowo w kolejny czwartek, 28 listopada, o 18:00.
  7. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.