ogłoszenia duszpasterskie – 3 listopada

1. Niedziela Zwykła

3 listopada 2019 r.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wypominkowej od poniedziałku do soboty o 17:45 przy lapidarium przez cały listopad.
  2. W poniedziałki i czwartki o 18:30 zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy neokatechumenalne.
  3. W środę o 18:00 Msza św. w intencji Żywego Różańca, a po niej spotkanie dla członków i chętnych do włączenia się w to dzieło.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 w czwartek o 18:00.
  5. W kolejną niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczornicę patriotyczną.
  6. W tym tygodniu parking parafialny zostanie zamknięty w związku z wymaganymi pracami.
  7. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.