ogłoszenia duszpasterskie – 20 października 2019 r.

1. Niedziela Zwykła

20 października 2019 r.

1. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie z wyjątkiem niedzieli o 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o 17:00.
  2. W poniedziałki i czwartki o 18:30 zapraszamy młodzież i dorosłych na katechezy neokatechumenalne.
  3. W kolejną niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na muzyczne uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Można składać kartki na wypominki, a także intencje do Mszy Zbiorowych na 1 i 2 listopada, które następnie będą omadlane przez cały miesiąc.
  5. Rodzice i opiekunowie dzieci pierwszokomunijnych mogą odebrać dzienniczki i naklejki w zakrystii.
  6. Caritas informuje o możliwości wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego – więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  7. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej (8 – 14 marca 2020). Program można znaleźć na stronie internetowej, jest także wyłożony pod chórem.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.