ogłoszenia – 6 października 2019 r.

1. Niedziela Zwykła

6 października 2019 r.

1. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – codziennie z wyjątkiem niedzieli o 17:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o 17:00.
  2. Dziś po wszystkich Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  3. W poniedziałek o 18:30 zapraszamy ministrantów, kandydatów i chętnych na zbiórkę.
  4. Na procesję fatimską zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  5. W kolejną niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Caritas informuje o możliwości wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego – więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  7.  Ostatnie 10 miejsc w promocyjnej cenie  na pielgrzymkę do Ziemi Świętej
    (8 – 14 marca 2020). Program można znaleźć na stronie internetowej, jest także wyłożony pod chórem.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.
  9. Z wielką radością informujemy, że nasz parafianin prof. Jan Lubiński otrzymał tytuł Doktora Honoris Causa Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!