Ogłoszenia duszpasterskie – 22 września 2019

1. Niedziela Zwykła

22 września 2019 r.

1. W kolejną niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  2. 29 września, w niedzielę, o 19:00 w kaplicy adoracji rozpocznie się kolejne Jerycho Różańcowe, czyli nieprzerwane czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Jerycho potrwa do poniedziałku  30 września do godz. 19:00, zachęcamy do podjęcia godziny czuwania i wpisania się na listy w przedsionku kościoła.
  3. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania (kl. 6-8) odbędzie się w czwartek, 3 października po Mszy św. o godz. 18:00.
  4. I Komunia Św. w 2020 r. odbędzie się 24 maja o godz. 10:00. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 13:00.
  5. Caritas informuje o możliwości wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego – więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  6. Program pielgrzymki do Ziemi Świętej /8-14 marca 2020/ jest wyłożony na stoliku pod chórem i umieszczony na stronie internetowej: www.parafiaotton.pl – cena promocyjna do końca września.
  7. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.