Ogłoszenia – 22-29.06.2019 r.

23 czerwca 2019 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 17:45.
  2. W sobotę o 19:00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu rozpocznie się kolejne Jerycho Różańcowe, które potrwa do niedzieli do godz. 19:00. Zachęcamy do włączenia się w to modlitewne dzieło i podjęcia godziny czuwania. Listy dyżurów wyłożone są w przedsionku kościoła.
  3. Zbliża się dzień św. Ottona – dlatego zapraszamy na Mszę św. odpustową w wigilię święta naszego patrona – w kolejną niedzielę o 18:00. Po Mszy zapraszamy na wspólne świętowanie przy grillu przed kościołem.
  4. Dziś parafialny zespół Caritas organizuje zbiórkę do puszek na dofinansowanie wakacji dla dzieci z mniej zamożnych i wielodzietnych rodzin. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
  5. W czasie wakacji (w lipcu i sierpniu) nie będzie Mszy Świętej w tygodniu o godz. 6.30. Porządek niedzielnych Mszy Św. pozostaje ten sam.
  6. Zapraszamy na pielgrzymki do Lwowa i Częstochowy oraz do Turcji. Szczegółowe programy są wyłożone na stoliku pod chórem oraz umieszczone na stronie internetowej: www.parafiaotton.pl.
  7. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem” – można tam znaleźć artykuł o ks. Janie Zapartku napisany przez naszego kleryka.

SOLENIZANTOM i JUBILATOM składamy życzenia obfitych łask. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.