Ogłoszenia duszpasterskie: 16 czerwca 2019

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

16 czerwca 2019

1. W najbliższy czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze Święte w naszym kościele
    o godz. 7.00, 10.00, 18.00. Procesja Eucharystyczna ulicami osiedla
    po Mszy Św.
    o godz. 10.00. Trasa będzie przebiegała wzdłuż ulicy Zawadzkiego do ronda przy Netto Arena. Bardzo prosimy grupy parafialne o przygotowanie ołtarzy: I – Służba Liturgiczna,
    II – Żywy Różaniec, III – Odnowa w Duchu Świętym
    i Apostolstwo Dobrej Śmierci, IV – Neokatechumenat.
  2. W Boże Ciało zapraszamy wszystkich na nabożeństwo Uwielbienia
    o godz. 21.00.
  3. W przyszłą niedzielę parafialny zespół Caritas organizuje zbiórkę
    do puszek na dofinansowanie wakacji dla dzieci
    z mniej zamożnych
    i wielodzietnych rodzin. Prosimy
    o  wsparcie tej inicjatywy.
  4. W czasie wakacji (w lipcu i sierpniu) nie będzie Mszy Świętej
    w tygodniu o godz. 6.30. Porządek niedzielnych Mszy Św. pozostaje ten sam.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki do Lwowa i Częstochowy oraz do Turcji. Szczegółowe programy są wyłożone na stoliku pod chórem oraz umieszczone na stronie internetowej: www.parafiaotton.pl.
  6. W środę 19 czerwca kończy się kolejny rok szkolny. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
  7. W minionym tygodniu: 14 czerwca ks. Jan Zapartek obchodził jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich. Polecamy osobę ks. Jana naszym modlitwom.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.

SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!