Ogłoszenia: 9 czerwca – Zesłanie Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

9 czerwca 2019

1. W najbliższy czwartek tj. 13 czerwca zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00 po której odbędzie się procesja Fatimska.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lwowa i Częstochowy. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz u ks. Krzysztofa.
  3. 20 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. Już dzisiaj chcemy przypomnieć, że Msze Święte w ten dzień będą o godzinie 7.00, 10.00 i 18.00. Procesja z Najświętszym Sakramentem po ulicach naszego osiedla będzie po Mszy Św. o godzinie 10.00.
  4. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.

SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.