Ogłoszenia duszpasterskie – 26 maja 2019

VI Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:45. W sobotę zaczniemy cykl nabożeństw czerwcowych.
  2. Zapraszamy dziś na 20:00 przed kościół na ostatnią Maryjną Majówkę połączoną z uwielbieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek na 19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne ze wspólnotą Sant’Egidio (Świętego Idziego).
  4. W środę o 19:00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu rozpocznie się kolejne Jerycho Różańcowe, czyli rotacyjne, nieprzerwane czuwanie z różańcem. Zachęcamy do podjęcia godziny czuwania i wpisanie się na listę wyłożoną w przedsionku kościoła. Jerycho zakończy się w czwartek o 19:00.
  5. Kolejna sobota to I sobota miesiąca. Przed południem odwiedzimy chorych. O 17.25 zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie.
  6. Program pielgrzymki do Lwowa i Częstochowy jest wyłożony na stoliku pod chórem i umieszczony na stronie internetowej parafii: www.parafiaotton.pl. Zapisy do 19 czerwca.
  7. Zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności zostanie przeprowadzona w kolejną niedzielę po wszystkich Mszach św.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.
  9. W najbliższy piątek tj. 31 maja na naszym parkingu parafialnym zostaną ustawione pojemniki na makulaturę i plastikowe nakrętki. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rozpoczęcie prac związanych z budową placu zabaw przy Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej. Zbiórka potrwa do poniedziałku 3 czerwca. Zachęcamy parafian do udziału w zbiórce.

SOLENIZANTOM i JUBILATOM składamy życzenia obfitych łask. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.