Lwów – Częstochowa: 23-28 września – 5 wolnych miejsc!

LWÓW – CZĘSTOCHOWA – LICHEŃ
23 – 28 września 2019 

Niezbędny paszport!  5 wolnych miejsc!

Spotkanie organizacyjne: 14 września 2019, godz. 18.30

Dzień 1. poniedziałek: 23.09. przejazd do Lwowa

godz. 1.00 – pakowanie walizek na parkingu przed kościołem, godz. 1.30 odjazd. Całodzienna jazda z postojami, obiad w restauracji w Rzeszowie, przekroczenie granicy i dojazd do hotelu we Lwowie, zakwterowanie, kolacja, nocleg

Dzień 2. wtorek: 24.09         LWÓW

8.00 Śniadanie, 9:00 – zwiedzanie: Starówka:  Metropolia Grecko-Katolicka św. Jerzego – jedna z najciekawszych pamiątek narodowych z XVIII w. Cmentarz Łyczakowski i cmentarz Orląt Lwowskich to jedna z najwspanialszych nekropolii Europy. Dla Polaków wyjątkowe miejsce martyrologii narodowej, Góra Wysoki Zamek. Z tego miejsca w każdą pogodę otwiera się cudowna panorama na Stare miasto. Sympatyczny park który otacza z interesującą historią. Powrót do hotelu,
Msza św. w Katedrze Lwowskiej.

Dzień 3. środa: 25.09           LWÓW

Plac Rynek:Czarna kamienica, pałac Sobieskiego z włoskim dziedzińcem, apteka-muzeum, cerkiew Wołoską (Uspienka), kościół dominikanów, bernardynów z bramą Glińską, jezuitów z dawnym kolegium, pomnik Mickiewicza i hotel George, katedra łacińska i ormiańska,kaplica Boimów (wnętrze nie udostępnia się) arsenał Miejski i Królewski na ul. Podwalnej- dawne Wały Gubernatorskie z wieżą Prochową, dawna dzielnica żydowska. Msza św. w Katedrze Lwowskiej.

Dzień 4. czwartek: 26.09.             LWÓW

Wycieczka po zamkach i twierdzach „Złotej Podkowy”. Zamki: Oleski, Podhorecki oraz Złoczowski, klasztor
oo. Bazylianów w Podhorcach odkryją przed Państwem swoje tajemnice. Kto wie może zobaczycie Państwo
w Podhorcach tajemniczą białą damę albo zagadkowego mnicha, który mieszka w Złoczowie.

Dzień 5. piątek 27.09.                        Lwów – Jasna Góra

Śniadanie, wyjazd do Częstochowy, po drodze obiad w restaracji, wyjazd na Jasną Górę zakwaterowanie na nocleg w Domu Pielgrzyma, czas wolny na posiłek (indywidualnie), 20.30 – powitanie pielgrzymów w kaplicy M. Bożej. 21.00 – Apel Jasnogórski, czuwanie, 24.00 – Msza św.,  czuwanie

Dzień 6 sobota: 28.09               Jasna Góra – Licheń

Śniadanie (indywidualnie), godz. 8.00  wyjazd z Jasnej Góry, ok. godz. 11.30 – LICHEŃ – modlitwa, czas wolny na posiłek (indywidualnie), godz. 14.30 – wyjazd  do Szczecina

Uwaga! Powyższy program jest ramowy i może być poszerzony
o dodatkowe atrakcje oraz ulec niewielkim zmianom.

Koszt : 1350 zł

Zapisy: w parafii , poprzez e-mail: pielgrzymka123@poczta.fm, telefonicznie: 601.757.947

Należy podać:
Imię i nazwisko,
adres zamieszkania,
PESEL,
nr paszportu i datę ważności
tel. kontaktowy

I wpłata przy zgłoszeniu: 700 zł,                      II wpłata: 650 zł (do 1.08.2019)

na konto: Citi Handlowy 12 1030 0019 0109 8518 0586 1910

Nazwa odbiorcy: Krzysztof Zdziarski, pl. Św. Ottona 1, 71-250 Szczecin

Tytuł przelewu:    Lwów I, II rata, imię i nazwisko wpłacającego

Rezygnując z pielgrzymki , należy na swoje miejsce znaleźć inną osobę.

ŚWIADCZENIA:

4 Noclegi we Lwowie: www.galkorona.com (pokoje 2 osobowe-),
1 nocleg na Jasnej Górze: Dom Pielgrzyma,
Posiłki: Lwów: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 2 obiady (w drodze do Lwowa i do Częstochowy),
przejazd komfortowym autokarem,
profesjonalny przewodnik we Lwowie,
opieka duchowa,
nagłośnienie audio – słuchawki
ubezpieczenie,
1-2 niespodzianki 🙂

Inne pielgrzymki: www.parafiaotton.pl