II EDYCJA OTTONOWYCH WARSZTATÓW MUZYKI LITURGICZNEJ

Drodzy Warsztatowicze! Do Wszystkich, którym jest miła MUZYKA DLA PANA!

W Tym roku Warsztaty poprzedzą Uroczystość Zesłania Ducha św.! Lepszej okazji, by się wspólnie przygotować nie ma! I od razu niespodzianka: Przygotujemy się na to wydarzenie w trochę innej formule niż dotąd.

Wielu z Was będzie animować nocne czuwania przed Zesłaniem Ducha św. (w nocy z soboty na niedzielę) dlatego warsztaty rozpoczną się … od środy 5 czerwca i potrwają do piątku 7 czerwca. Będziemy pracować późnymi popołudniami, a całość zakończy wspólny piątkowy Koncert Uwielbieniowy. Częścią Warsztatów będzie także wspólne czytanie nut w sobotę 1 czerwca w Parafii św. Ottona. (od 10:00 do g.17:00). Będziemy mieli także pewne zadania do wykonania internetowo. Co Wy na to? Myślę, że to bardzo dobry plan. Wspólnie z naszymi Kompozytorami: Piotrem, Pawłem i Hubertem zaakceptowaliśmy taki sposób tegorocznej pracy. Więc do zobaczenia.

Koszt Warsztatów 89 PLN za wszystko. Dla przyjezdnych możliwość noclegu w tych dniach. Niebawem rozpoczną się zapisy pod wydarzeniem na stronie facebookowej ParafiaOtton lub na: www.parafiaotton.pl. Wszelkie pytania: tel. 535555270

ks. Piotr Leśniak
organizator

 

 

PROGRAM:

 

1 czerwca                              10:00 – 17:00 – Czytanie nut (z przerwą)

5 czerwca (środa)               17:00 – rejestracja, zawiązanie wspólnoty

17:00 – praca w głosach (lub tutti)

21:30 – modlitwa (kompleta)

6 czerwca (czwartek)        17:00 – konferencja

18:00 – praca w głosach

19:30 – praca tutti

21:30 – modlitwa (kompleta)

7 czerwca (piątek)             17:00 – praca tutti

20:00 – KONCERT UWIELBIENIOWY

21:00 – wspólne ognisko

(orkiestra ma swój odrębny program)