Ogłoszenia duszpasterskie

27. niedziela zwykła

7 października 2018 r.

 

1. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku przed kościołem.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przy figurze Matki Bożej Fatimskiej – codziennie o 17.30. Dzieci do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy we wtorki i czwartki o 17:00.

Zachęcamy także do włączania się w dzieło Żywego Różańca – do już istniejących róż lub nowopowstających: jednej, w której małżonkowie będą modlić się za siebie nawzajem oraz drugiej za małżeństwa w kryzysie. Zapraszamy chętnych do zapisów w kolejną niedzielę w zakrystii po Mszach św.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania (kl. 7, kl. 8 i kl. 3 gim.) na Mszę św. i spotkanie o 18:00 w kościele.

4. W sobotę zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską po Mszy św. o godz. 18:00.

5. W kolejną niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach obchodów kolejnego Dnia Papieskiego.

6. Ogłaszamy nabór do scholii dziecięcej – chętnych zapraszamy na drugą próbę w sobotę o 16:00 na plebanii.

7. Przypominamy, że w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16:00, a także, że kaplica adoracji na czas remontu w kruchcie jest nieczynna.

8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem” oraz nasz parafialny „Qfer”.

SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.