Ogłoszenia duszpasterskie

25. niedziela zwykła
23 września 2018 r.

  1. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na uwielbienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Po wszystkich Mszach odbywa się zbiórka na KUL i WTUS.
  3. 28 września o godz. 15:00 zachęcamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach naszej parafii: na rogu Klonowica i Zawadzkiego, na rogu Zawadzkiego i Marlicza i na ul. Szafera przy Netto Arenie.
  4. Z soboty na niedzielę (29/30 września) w naszej parafii odbywa się kolejne Jerycho Różańcowe, czyli nieprzerwane, rotacyjne, całodobowe czuwanie z modlitwą różańcową przed Najświętszym Sakramentem. Jerycho rozpocznie się w sobotę o 19:00 w kościele i potrwa do niedzieli do 19:00. Zachęcamy do wpisywania się na godzinę modlitwy na listy wyłożone w przedsionku kościoła.
  5. Przypominamy, że w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16:00, a także, że kaplica adoracji na czas remontu w kruchcie jest nieczynna.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy (25-29 września) oraz do Meksyku i na Kubę (18-31.01.2019) – programy można pobrać ze stojaków pod chórem. Rozpoczęcie pielgrzymki do Częstochowy we wtorek 25 września o godz. 21.45 w kościele.
  7. Nasza parafialna schola poszukuje nowych głosów – wszystkich chętnych zapraszamy we wtorek na godz. 19:00 na próbę.
  8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.

 

SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.